OGŁOSZENIE

Drodzy Rodzice, w związku z planowanym otwarciem przedszkola z dniem 25 maja 2020 r. (ostateczna decyzja otwarcia zależy od władzy samorządowej), proszę o rzetelne zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa, obowiązującymi w Przedszkolu nr 4 w Sokółce w okresie pandemii.

W dokumentach poniżej znajdują się : deklaracja, oświadczenia, procedura bezpieczeństwa, oraz procedura na wypadek stwierdzenia zakażenia.

Rodziców pracujących aktywnie zawodowo, nie mających możliwości zapewnienia opieki swoim dzieciom, prosimy o wydrukowanie i wypełnienie deklaracji i oświadczeń.

Wypełnione dokumenty można przesłać mailem (skan) na adres: przedszkole4@servire.net  lub wydrukowane i wypełnione wrzucić do skrzynki na listy znajdującej się przy drzwiach wejściowych do przedszkola do 21.05.2020r. do godziny 15.00.

Przypominam, że zgodnie z wytycznymi GIS liczba miejsc jest ograniczona, zostaną utworzone trzy grupy, a placówka będzie pełniła funkcję opiekuńczą.

Z poważaniem Irena Szarkowska – Dyrektor Przedszkola nr 4 w Sokółce